Proč?

Tato otázka nás napadala mnohokráte, proč vůbec měnit zaběhnutý rytmus našich konferencí “Revit v praxi”. Zdá se nám ovšem, že stávající koncept konferencí se vyčerpal, toto jednodenní setkání každého (skoro každého :-) ) utvrdilo v tom, že v Revitu se dá projektovat a vytvářet BIM modely objektů. Mnohdy ale nezbýval čas k dotažení diskuzí do konce, mnohé z věcí zůstaly nedořešené, nedařilo se dojít až do detailů, které mnohé z účastníků zajímaly.

Rozhodli jsme se tedy uspořádat dvoudenní konferenci, na které bude na toto vše dostatek času. Inspirujeme se setkáním typu Autodesk University, ale v malém s našimi možnostmi a znalostmi.

Přednášet a diskutovat budou experti a uživatelé jak přímo aplikací Autodesku pro tvorbu BIM modelů, tak i uživatelé takto vytvořených modelů pro další potřeby průmyslu nebo správců objektů.

Konferenci opět pořádá sdružení BIM-Fórum, podobně jako předchozí ročníky konference “Revit v praxi”. Více o těchto konferencích se můžete dozvědět na stránkách konference.bim-forum.cz.

 

Days Days
hours hours
min min
sec sec